My Andromeda slidshow

Kaimo turizmo sodyba "YMILSA" YMILSA Kaimo turizmo sodyba "YMILSA" Gulbės

Paslaugos

Gėlės — neatsiejama šventės dalis. Gražios gėlės kelia nuotaiką ir sujungia šventės detales į vieną visumą. Kiekvienas trokšta, kad šventė būtų įsimintina, savita, stilinga, nepakartojama. Todėl galime pasiūlyti Jums:

  • pokylių salės ir sienų papuošimą
  • šventinių stalų, kėdžių, vazų bei žvakidžių dekoravimą
  • puokštėmis bei kitomis kompozicijomis iš gėlių stalo papuošimą
  • taurių puošimą gyvomis gėlėmis.

Kaimo turizmo poilsio erdvėje yra pokylių namas, du poilsio nameliai ir pirtis.

Pokylių name pirmajame aukšte yra erdvi salė su židiniu, talpinanti iki 50 žmonių, virtuvė su inventoriumi, svečiams skirti du WC. Antrajame aukšte yra poilsio zona, WC su dušo kabina, įrengti keturi jaukūs miegamieji kambariai.

Poilsio namelyje yra du miegamieji ir svetainė su židiniu bei virtuve, WC su dušu. Miegamieji yra su vitrininiais langais pro kuriuos galima mėgautis gamta, tekančia saule.

Ant tvenkinio kranto pirties namas su erdvia terasa, priešpirčiu, dušu, WC bei pirtele. Pirtyje vienu metu gali kaitintis 14 asmenų. Pasikaitinus galima atsivėsinti tvenkinyje, o žiemą įšokti į eketę.

Sodyboje įrengta vaikų žaidimo aikštelė, paplūdimio tinklinis. Kiekvienas mėgstantis gali pažvejoti tiek vasarą, tiek žiemą ant ledo. Siūlome aplankyti netoli esančią Mečetę, paminklą Vytautui Didžiajam, pažiūrėti saulės laikrodį.

Yra galimybė paskanauti totoriškų patiekalų. Siūlome aktyvų ir ramų poilsį. Puikios sąlygos ilsėtis šeimoms, bei rengti Jūsų norimas šventes. Svečių laukiame ištisus metus.